Переключиться на мобильную версию

60 рятувальників шукають організатора турніру з фрірайду, що потрапив під лавину

Назад к разделу Спорт
Понад 60 рятувальників і спортсменів вранці у вівторок відновили пошук організатора турніру з фрірайду Ельдар Золотарьова, який потрапив в понеділок під лавину на Ельбрусі.
Фрірайдер потрапив під лавину
Фрірайдер потрапив під лавину
kbt.stcompany.ru

Зараз у пошуках Золотарьова беруть участь 35 рятувальників Ельбрусського пошуково-рятувального загону, рятувальники канатної дороги, а також учасники змагань - всього понад 60 чоловік.

Пошук ускладнюється тим, що глибина лавинних відкладень в місці проведення операції становить більше семи метрів, а площа пошуку - 500 метрів в довжину і 100 - в ширину.

Крім того, Золотарьов - єдиний з учасників турніру не мав біппера - спеціального пристрою, що допомагає знайти людину в лавині.

Швидше за все, спортсмен потрапив відразу під дві лавини. "Одна лавина збила його, а інша накрила з головою", - припустив керівник прес-служби Головного управління МНС РФ по КБР Кантемир Давидов.

У турнірі Elbrus Open 2009, який стартував минулого тижня, що проходить у двох дисциплінах - сноуборді і гірських лижах, беруть участь понад 90 спортсменів з Прієльбрусся, Домбая, Червоної Поляни, Москви, Санкт-Петербурга, Нижнього Новгорода, Новосибірська та Білорусі.

У понеділок, 16 березня, в Ельбрусській пошуково-рятувальний загін надійшло повідомлення про те, що під час змагань з фрірайду Elbrus Open під лавину на одному із спусків ущелини Гаран-баші в районі станції Мир на висоті близько 3500 метрів потрапив один з організаторів турніру Ельдар Золотарьов. Він намагався зняти на відеокамеру проходження фрірайдерамі чергового етапу змагань.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь