Переключиться на мобильную версию

Уболівальники Зеніту проти дискваліфікації стадіону

Назад к разделу Спорт
Голова координаційної ради вболівальників і фанатів Зеніту Вадим Паньков прокоментував рішення РФПЛ провести матч 2-го туру Зеніт - Сатурн за порожніх трибун як покарання за розміщення групою вболівальників на стадіоні Петровський банера, що ображає Льва.
Зеніт карають за поведінку вболівальників
Зеніт карають за поведінку вболівальників
sports.ru

"За будь-яких обставин наша справа вболівати за команду в будь-якій ситуації. Як це робити в нинішніх умовах, поки неясно, але все зважиться упродовж двох-трьох днів на нарадах у міському спорткомітеті й ГУВС... 

Позиція координаційної ради вболівальників Зеніту така: ті органи, котрі наклали вето на присутність глядачів на цьому матчі, й повинні нести за це відповідальність. Скаржитися ж куди-небудь наразі необхідності не бачимо. А ось наскільки правомірні такі санкції – питання інше. Взагалі ми вважаємо, що дискваліфікувати стадіон через банери - ненормальний прецедент", – говорить Паньков. 

Нагадаємо, що 16 листопада минулого року під час матчу Чемпіонату Росії між Зенітом і Динамо в одному з секторів стадіону пітерські вболівальники вивісили банер агресивного змісту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь