Переключиться на мобильную версию

Платіні не потрібна Суперліга

Назад к разделу Спорт
УЄФА спростував чутки про те, що організація готує план зі створення клубної суперліги, яка нібито повинна замінити Лігу чемпіонів і Кубок УЄФА.

"Люди не повинні плутати нашу філософію і реальність. Що стосується думки Платіні з приводу такої ліги, то в неї немає шансів. Платіні завжди готовий до діалогу й до того, щоб адаптувати єврокубки до вимог часу. Але в нього є своя філософія і переконання. Одне з них - те, що за нього такої ліги не буде", - наводить слова представника УЄФА UKfootball.ru. 

"Асоціація європейських клубів задоволена нинішнім форматом єврокубків. Ми жалкуємо, що з'явилися ці безпідставні чутки. Наша організація не збирається висувати ідею такої ліги, ми ніколи не обговорювали її і не виносили на порядок денний на наших зборах", - заявив, у свою чергу, представник Асоціації європейських клубів.   

Повідомлялося, що Президент УЄФА Мішель Платіні готовий детально розглянути пропозицію Європейської асоціації клубів, до якої входять 137 членів, про створення Суперліги, котра в майбутньому може замінити Лігу Чемпіонів і Кубок УЄФА.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь