Переключиться на мобильную версию

ЗМІ заборонять використовувати символіку Євро-2012 без дозволу УЄФА

Назад к разделу Спорт
УЄФА розробляє офіційні інструкції для засобів масової інформації з приводу використання символіки і словосполучення Євро-2012.
Символіку Євро-2012 можна буде використовувати тільки з дозволу УЄФА
Символіку Євро-2012 можна буде використовувати тільки з дозволу УЄФА
ФФУ

Про це повідомив на прес-конференції голова групи інтелектуальної власності юридичної фірми Magisters, що є офіційним юридичним представником УЄФА з проведення Євро-2012 в Україні, Тарас Кислий. 

"Десь після травня з'являться офіційні інструкції УЄФА, адресовані безпосередньо ЗМІ, з приводу використання їх символіки і словосполучення Євро-2012 ", - сказав Кислий.  

Управляючий партнер юридичної фірми Magisters Олег Рябоконь зазначив, що завдання УЄФА полягає не в тому, щоб узагалі заборонити будь-яке використання цієї символіки, а в тому, щоб пояснити, яким чином це можна робити законно.

Він також повідомив, що Держдепартамент інтелектуальної власності разом з юридичною фірмою Magisters готують ряд семінарів, у тому числі й для ЗМІ, під час яких буде викладена позиція УЄФА про правомірне і заборонене використання символіки Євро-2012.  

Відповідаючи на запитання журналістів, голова Державного департаменту інтелектуальної власності Микола Паладій завірив, що "ситуація не буде доведена до абсурду, все буде в рамках того законодавства, яке є і яке діє".  

Раніше повідомлялося, що Львів надав експертам УЄФА план підготовки дорожньо-транспортної інфраструктури до Євро-2012, а також план мобільності, який використовуватиметься під час проведення Чемпіонату.

За матеріалами Укринформ

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь