Переключиться на мобильную версию

FIA пропонує відкласти спірні нововведення

Назад к разделу Спорт
У п'ятницю, 20 березня, Міжнародна федерація автоспорту (FIA) випустила заяву про те, що згодна відкласти до 2010 року введення нової системи визначення чемпіона у Формулі-1, згідно з якою переможець визначається за кількістю перемог, а не за кількістю на.
FIA вирішила одуматися
FIA вирішила одуматися
autosport.com
У відповідь на критику нововведень з боку команд-учасниць Формули-1 FIA вирішила піти на поступки, про що зазначила у своїй заяві: "Якщо з будь-якої причини команди Формули-1 не згодні з новою системою, її реалізація буде відкладена до 2010 року ", - йдеться в офіційному прес-релізі федерації.

Зазначимо, що рішення FIA, які змінюють порядок визначення переможця чемпіонату Формули-1 і вводять необов'язкову планку величини бюджетів команд, які були негативно прийняті президентом Асоціації команд Формули-1 (FOTA) і босом Ferrari Лукою ді Монтеземоло, керівництвом команд і самими пілотами.

Незгодні мотивують свою позицію тим, що FIA занадто пізно внесла зміни в регламент сезону-2009, не отримавши при цьому одноголосне схвалення всіх учасників чемпіонату.

Таким чином, чемпіон світу 2009 року, найбільш ймовірно, буде визначатися за старою схемою - за набраними очками. Система їх нарахування залишиться колишньою - 10-8-6-5-4-3-2-1 за фінішні позиції з першої по восьму.

Нагадаємо, що Чемпіонат світу-2009 стартує 29 березня в Австралії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь