Переключиться на мобильную версию

Біатлон: Бьорндален перемагає в персьюті, Деркач - 36-й

Назад к разделу Спорт
У першому суботньому персьюті чудову перемогу в гонці чоловіків отримав Уле-Айнар Бьорндален.
Вперше в сезоні стартувавши в жовтому лідерському бібі, Король біатлону ще більше закріпив свої владні повноваження на вершині світового рейтингу.

Усе зважилося на останній стійці, куди Бьорндален підійшов через 8 секунд після лідерського дуету Грайс Свендсен. Але якщо німець промахнувся двічі, а молодий норвежець і зовсім три рази, то нерви Уле-Айнара виявилися максимально міцними, і дозволили Бьорндалену піти на фінішне коло з комфортною перевагою.

А доповнили п'єдестал пошани зовсім не ті, хто виблискував протягом трьох чвертей перегонів. Хоча Грайс і зумів нав'язати боротьбу за подіум на останнім колі дистанції, все-таки призові місця дісталися більш точним Сімону Едеру і Томашу Сікорі.

Завдяки третьому місцю Сікора, хоч практично і втратив шанси на Великий Кришталевий Глобус, зберігає деякі перспективи поборотися з Бьорндаленом за Малий кубок у перегонах переслідування.

Єдиний представник України В'ячеслав Деркач сьогодні виступив дуже непогано. Проблеми  швидкості на дистанції капітан нашої команди компенсував відмінною стрільбою, припустившись на чотирьох вогневих рубежах усього одного промаху. Завдяки цьому Деркачу вдалося фінішувати 36-им і набрати очки в загальний залік Кубка світу.

1.Уле-Айнар Бьорндален (Норвегія) - (1+0+1+0) 33:36.3

2. Сімон Едер (Австрія) - (0+0+1+0) +25.1

3. Томаш Сікора (Польща) - (0+1+1+0) +25.3

...

36. В'ячеслав Деркач (Україна) - (0+0+0+1) +2:39.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь