Переключиться на мобильную версию

Біатлон: Хенкель перемагає в гонці переслідування, Семеренко - 11-а

Назад к разделу Спорт
Закінчилася гонка переслідування в жінок на сьомому етапі Кубка світу в Тронхеймі.
Росіянка Ольга Зайцева, що лідирувала аж до четвертого рубежу, на останній стійці припустилася свого єдиного промаху в цій гонці, і він виявився фатальним. Феноменальна гонка у виконанні Андреа Хенкель позбавила Зайцеву перемоги: ні єдиного промаху і фантастичний хід дистанцією.

Зайцева друга, а на третій щабель п'єдесталу зійшла молода француженка Марі-Лор Брюне. П'ятою в підсумковому протоколі виявилася Каті Вільхельм, і на 9 очка скоротила своє відставання в загальному заліку Кубка світу.

Крім того, високим місцем сьогодні Каті забезпечила собі завоювання Малого Кришталевого Глобуса в заліку персьютів. Ще одна претендентка на Великий кришталевий глобус, Магдалена Нойнер, у черговий раз завалила останню стійку і ще більше віддалилася від завоювання цього трофея.

Усього один промах у гонці зробила й Віта Семеренко, але навіть досить точна стрільба не дозволила їй втриматися в десятці найсильніших: хід на дистанції сьогодні був важким, і в підсумку Віта 11-а. Проте Віта зуміла на фінішній прямій випередити свою суперницю в рейтингу Кубка світу Кайсу Макяряйнен.

Ще одна наша біатлоністка Олена Підгрушна фінішувала на 51-му місці. Завтра норвезький етап фінішує чоловічим і жіночим мас-стартами.

1. Андреа Хенкель (Німеччина) - (0+0+0+0) 25:04.0

2. Ольга Зайцева (Росія) - (0+0+0+1) +3.2

3.Марі-Лор Брюне (Франція) - (0+0+0+1) +24.0

...

11. Віта Семеренко (Україна) - (1+0+0+0) +1:08.4

51. Олена Підгрушна (Україна) - (0+1+1+2) +6:08.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь