Сокіл перемагає Рязань

ХК Сокіл
Перший період закінчився внічию - 0:0. На самому дебютідругого Рязань вивів уперед Дмитро Кагарлицький у рівних складах.

Через менш ніж десять хвилин у більшості рахунків зрівнявСергій Харченко. Далі вже в рівних складах киян уперед вивів Андрій Срюбко.

У третьому періоді команди забили по шайбі. Спочатку В’ячеславСоколов у рівних складах рахунок зрівняв, а під завісу матчу Олександр Матвійчуку рівних складах приніс перемогу гостям зі столиці України - 2:3.

У суботу, 21 березня, у льодовому Палаці спорту Олімпійськийпройшов третій матч 1/8 фіналу плей- офф Відкритого всеросійського змаганнясеред команд Вищої ліги між хокейними клубами Рязань і Сокіл (Київ).