Переключиться на мобильную версию

Євро-2012: Львів визначився з готелями

Назад к разделу Спорт
Львів визначився з готелями, в яких може розміститися міні-штаб квартира УЄФА і футболісти національних збірних, які будуть проживати в місті під час проведення фінальної частини Євро-2012.
У Львові обрали готелі
У Львові обрали готелі
ФФУ

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, загалом запропоновано 6 готелів. Це розповів директор департаменту Євро-2012 Олег Засадний.

Департамент Євро 2012 отримав чіткі вимоги, яким повинен відповідати готель, щоб виконувати функції штабу для УЄФА або тимчасового житла для футбольної збірної.

"Готель під міні-штаб-квартири буде задіяний під час проведення Євро і протягом 5 днів після проведення останнього матчу в місті в рамках Чемпіонату. Рекомендований готель має бути 5-зірковий, мати не менше 63 стандартних двомісних номерів, 15 номерів-люкс, а також надавати особливий набір послуг. На цьому етапі тільки два готелі - Леополіс і Дністер - можуть забезпечити виконання цих вимог", - розповів Олег Засадний.

Для розміщення команд-учасниць турніру Департамент Євро-2012 пропонують готелі Євроготель, Древній Град, Ріксос і Женева-Променада Готель.

"Вибираючи готелі для команди, ми, перш за все, враховували його віддаленість від стадіону і тренувального поля. Згідно з вимогами УЄФА, крім 4-5 зіркових стандартів, готель має знаходитися в 100-кіломметровій зоні від основного стадіону і в межах 20 хвилин їзди від тренувального поля", - підкреслив директор департаменту Євро-2012.

За його словами, лише з кращими із запропонованих готелів будуть підписані договори. Інші готелі будуть запропоновані для розміщення так званої родини УЄФА, а саме, VIP-гостей, рефері, служби допінг контролю, представників і партнерів УЄФА.

Крім того, для розміщення цих гостей буде запропоновано ще 49 готелів Львова та області 4-5 зоряних статусів.

uaSport.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь