Переключиться на мобильную версию

Заваров чекає від Степана Черновецького подвигів на турніку

Назад к разделу Спорт
Головний тренер київського Арсеналу Олександр Заваров розповів про не футбольні проблеми клубу.
Заваров розповів про проблеми
Заваров розповів про проблеми
ФК Арсенал

Про те, чому команда приїхала не на клубному автобусі: "Справа в тому, що в лобове скло нашого автобуса потрапив камінь і воно зруйнувалося. Правда, сталося це ще у листопаді минулого року".

Про керівництво Арсеналу: "Кожен день якісь нові президенти. То Степан, то ще хтось ... На сьогоднішній день я спілкуюся з Володимиром Миколайовичем Пустоварьовим (генеральний директор Арсеналу), який фінансує весь проект".

У лобове скло нашого автобуса потрапив камінь і воно розсипалося. Щоправда, сталося це ще в листопаді минулого року


"Степана Черновецького я взагалі в очі не бачив, і мені важко сказати, яку роль він виконує. Я не знаю, як там керівники домовлялися між собою, але поки що стан у нас на плаву - ніяк не можемо кинути якір.

Де ми, хто ми? ... Якось неприємно. Я сподіваюся, що біля керма клубу будуть люди, які з розумінням ставляться до футболу. Тоді Арсеналу буде дихати значно легше. А то щось ми засиділися на других ролях. Побачимо ... Якщо Степан Черновецький, як і його батько, підтягується на турнік 30 разів, то це буде нормальний варіант", - розповів Заваров.

У понеділок, 23 березня, відбувся передостанній матч 21-го туру української Прем'єр-ліги: у київському дербі грали Динамо і Арсенал. Динамо виграло 3:0.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь