Переключиться на мобильную версию

F1: Масса вважає Brawn GP основним конкурентом Ferrari

Назад к разделу Спорт
Феліпе Масса вважає, що основним суперником Ferrari під час Гран Прі Австралії буде команда Brawn GP.
Масса остерігаєтся Brawn GP
Масса остерігаєтся Brawn GP
АР

Нова машина BGP 001 несподівано виявилася швидкою, і Масса вважає, що швидкість, продемонстрована Дженсоном Баттоном і Рубенсом Баррікелло на тестах, цілком імовірно допоможе їм досягти успіху і в Австралії, повідомляє AP.  

"Зважаючи на результати останніх тестових сесій, Brawn GP, безумовно, можна вважати нашим головним конкурентом. Ми бачили, як ця команда, поставши з попелу, поїхала на секунду швидше за всіх інших", - сказав Масса.

"Проте Ferrari F60 цілком конкурентоздатна, швидка і стабільна. Ми кілька разів провели імітацію перегонів, і машина витримала їх без проблем. Ми готові до Чемпіонату, і, сподіваюся, виступимо в Австралії не гірше, ніж у попередні роки", - заявив гонщик Ferrari. 

Масса також дав зрозуміти, що його здивували складнощі, з якими в міжсезонні зіткнулася команда McLaren, випробовуючи нову машину: "Багато хто вважає, що тести не такі важливі, як перегони, і частково це так. Але коли ти постійно опиняєшся у хвості, значить, твої справи йдуть не дуже добре", – сказав Феліпе Масса. 

Новий сезон Формули-1 стартує 27 березня в Мельбурні. Минулого року на Гран-прі Австралії перемогу отримав пілот McLaren британець Люїс Хемілтон.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь