Переключиться на мобильную версию

УЄФА: Україну ніхто не замінить щодо Євро-2012

Назад к разделу Спорт
Виконком УЄФА на своєму засіданні в Копенгагені позитивно оцінив підготовку України і Польщі до Євро-2012. Про перенесення Чемпіонату більше не говориться.
  У Копенгагені проходить конгрес Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА). Виконавчий комітет на своєму засіданні позитивно відзначив процес підготовки України та Польщі до Євро-2012.

"Більше ніхто не говорить про скасування місця проведення наступного Чемпіонату Європи з футболу. Польща дещо попереду з підготовки, однак спорудження стадіонів йде планово в обох країнах", - заявив у вівторок, 24 березня, після засідання виконавчого комітету віце-президент УЄФА Герхард Маєр-Форфельдер. Також він зазначив, що в плани УЄФА не входила заміна України на Німеччину, мова йшла лише про спекуляції преси.

За словами Франца Бекенбауєра, який координував в 2006 році організацію світової футбольної першості в Німеччині, виконавчий комітет УЄФА отримав "загалом позитивний" звіт про підготовку Польщі та України до Євро-2012.

У квітні президент УЄФА Мішель Платіні вирушить у поїздку в Польщу і Україну, щоб особисто переконатися в тому, як йде підготовка до Євро-2012.

Як стверджують експерти, головна інтрига щодо України буде в травні, коли УЄФА буде остаточно визначати міста, що приймуть футбольний чемпіонат.

Містами, які мають найменше шансів потрапити в четвірку приймають, є Одеса та Львів, вважає представник Громадського комітету Євро-2012 Андрій Капустін. Основними причинами він вважає відсутність стратегічного інвестора з реконструкції та спорудженні спортивних об'єктів.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь