Переключиться на мобильную версию

Туроператор УЄФА високо оцінив готельну інфраструктуру Львова

Назад к разделу Спорт
Представник офіційного агентства УЄФА з розміщення TUI Travel Plc під час Євро-2012 високо оцінив готелі у Львові.
Львів позитивно оцінили
Львів позитивно оцінили
Аліна Абдуллаєва, uaSport.net

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

"Львів - неймовірно привабливе туристичне місто з готельного господарства, яке стрімко розвивається", - такими були враження після огляду Львова та зустрічі з власниками готелів Адама Крчука - представника офіційного агентства УЄФА з розміщення TUI Travel Plc під час Євро-2012.

"З моменту мого останнього візиту в 2007 році місто зробило великий крок вперед для поліпшення свого іміджу як туристичного центру. Львів добре розуміє свої туристичні активи і вдало позиціонує себе як туристичний центр", - зазначив Адам Крчук.

За словами Крчука, в місті і регіоні вже сьогодні є потужна готельна інфраструктура. "Після розмови з власниками готелів я переконався, наскільки вже сьогодні місто і регіон сильні в готельної сфері.

Запропонувати альтернативи, крім необхідних, готелі для розміщення представників УЄФА та футбольних команд можуть не всі українські міста-претенденти на проведення Євро-2012. Такий підхід до справи однозначно підвищує авторитет Львова", - заявив менеджер TUI Travel Plc.

Як резюмував Адам Крчук, представники готельної сфери позитивно налаштовані на подальшу співпрацю, тому не буде жодних труднощів з підписанням угоди про співпрацю.

Згідно з рішенням Наглядової ради УЄФА компанія TUI Travel Plc є офіційним агентством з розміщення УЄФА під час Євро-2012.

Протягом останніх двох років кількість туристів у Львові зросла на 40%. У 2008 році Львів відвідало 1,5 млн туристів, більшість - іноземці.

uaSport.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь