Переключиться на мобильную версию

Фігурне катання: Росіяни лідирують у танцях на льоду

Назад к разделу Спорт
Росіяни Оксана Домніна і Максим Шабалін зберегли лідерство в танцях на льоду на чемпіонаті світу з фігурного катання, що проходить в Лос-Анджелесі після виконання оригінального танцю.
Домніна і Шабалін лідирують
Домніна і Шабалін лідирують
АР
Кращим у цьому виді програми в ніч з четверга на п'ятницю став американський дует Таніта Белбін - Бенджамін Агосто, чий виступ на рідному льоду судді оцінили найвищою позначкою сезону в 65,16 бали.

Срібні призери минулої світової першості Домніна і Шабалін були другими з результатом 64,68, третій результат показала ще одна американська пара Меріл Девіс - Чарлі Уайт (62,60).

У загальному заліку перед довільним танцем росіян та американців розділяють всього 0,64 бала. У Домніної і Шабаліна перед заключним видом програми 105,45 бали, у Белбін - Агосто 104,81. Третє місце поки утримують Вірт - Мойр (100,42), далі розташувалися Девіс - Уайт (100,33) та Хохлова - Новицький (99,02). Швидше за все сьогодні нагороди чемпіонату світу в Лос-Анджелесі будуть розіграні між цими п'ятьма дуетами.

Українці Анна Задорожнюк та Сергій Вербілло опустилися в оригінальному танці на 19 позицію, і в загальному заліку поки йдуть 16-ми.

Раніше, американський фігуристи Еван Лісачек виграв змагання чоловіків на чемпіонаті світу з фігурного катання, що проходить у Лос-Анджелесі (США).
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь