Переключиться на мобильную версию

Глава Renault: Дії трьох команд ідуть врозріз із духом правил

Назад к разделу Спорт
Глава Renault Флавіо Бріаторе зі своєю оцінкою результатів вільних заїздів Гран-прі Австралії й піддав критиці позицію FІ, а також Brawn GP, Wіllіams і Toyota у питанні технічних нововведень.
У цілому, результати вільних заїздів в Австралії задовольнили Бріаторе, але все-таки викликає занепокоєння керівництва Renault: "Ми там, де й очікували: на одному рівні з Ferrarі. На жаль, є інша ліга, з якої ми не можемо боротися. Результати наочно показують, наскільки підозріла дана ситуація. Машини з подвійним дифузором виявилися попереду", - констатував функціонер.

У зв'язку з такою ситуацією Бріаторе відзначає: "Невже ми заслужили таку нагороду за те, що строго дотримуємо правила? Окреме спасибі FІ і BMW- Sauber за те, що довелося витратити купу грошей на KERS. Ви бачили, як виступили машини із цією системою? Вони виявилися в другій половині пелотону", - говорить він.

"Якщо дифузори остаточно визнають легальними, то нам знову доведеться піти на додаткові витрати, хоча куди простіше й дешевше було б змусити три команди повернутися до нормальних дифузорів", - впевнений глава Renault.

Також функціонер додає: "Після смерті Айртона Сенни FІ увесь час ішла за шляхом обмеження максимальної швидкості, а цього разу машини із цими дифузорами виявилися на півсекунди швидші, ніж власник поул-позішн у минулому сезоні. Дії трьох команд ідуть врозріз із духом правил", - заявляє Бріаторе.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 27 березня, дворазовий чемпіон світу Фернандо Алонсо, що виступає за Renault, завершив практики на десятій і дванадцятій позиціях.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь