Переключиться на мобильную версию

Шевченко: З Арсеналом Аршавін зможе домогтися багато чого

Назад к разделу Спорт
Форвард Мілана Андрій Шевченко поділився думкою про нападаючого Арсенала Андрія Аршавіна, що був визнаний найкращим гравцем на пострадянському просторі за підсумками 2008 року.
"Андрій стабільно показує гарний футбол і перебуває в оптимальній формі. Ну а 2008 рік став для нього поки одним із найкращих у кар'єрі. Із Зенітом він виграв Кубок УЄФА і Суперкубок, зі збірною Росії дійшов до півфіналу чемпіонату Європи. При цьому в обох командах був безумовним лідером. Якби я входив до складу журі конкурсу Зірка, без коливань віддав би Андрію свій голос", - заявив Шевченко.

"Наскільки я знаю, у Європу Андрій рвався давно. Радий, що йому вдалося здійснити мрію й виявитися в чемпіонаті, де, як він сам говорив в одному з інтерв'ю, є можливість підвищувати майстерність. І мені здається, що з Арсеналом Аршавін зможе домогтися багато чого. Каноніри - єдиний клуб англійської Прем'єр-ліги, що грає не в британський футбол у класичному його розумінні. Колективу Венгера властивий комбінаційний стиль із короткими передачами. Не сказав би, що знаю манеру гри Аршавіна до дріб'язків, але швидкий футбол, мені здається, його стихія", - повідав Андрій Шевченко.

"Я був би здивований, якби в Аршавіна не пішло в новій команді. Цей клуб немов створений для Андрія, а він - для нього. Аршавін, вважаю, прийняв вірне рішення, перейшовши в Арсенал, а не в Барселону. Тим більше що Венгер, перш ніж запросити росіянина, довгий час стежив за його грою", - розповів Шевченко.

"Щоб порадив Андрію? Головне - стежити за собою, щоб уникнути травм. Якщо на старті британської кар'єри Аршавін обійдеться без ушкоджень, усе в нього повинно вийти", - відзначив він.

Нагадаємо, Шевченко двічі був власником призу Зірка, що видання вручає найкращому гравцеві на пострадянському просторі за підсумками кожного року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь