Переключиться на мобильную версию

Сафіна: Я втомилася, мені потрібно відпочити

Назад к разделу Спорт
Росіянка Дінара Сафіна, поступившись у матчі третього кола турніру в Майамі австралійці Саманті Стосур, після матчу розповіла про причини поразки і плани на найближче майбутнє.
Сафіна втомилася
Сафіна втомилася
АР

"Те, що сталося сьогодні зі мною, досить дивно. На тренуваннях я почувалася добре, відмінно подавала, але як тільки вийшла на корт - усе змінилося.  

Я грала дуже пасивно, що сильно розладнало мене. Це був не мій теніс. Зараз мені доводиться примушувати себе тренуватися. Я хочу взяти невелику паузу, відпочити хоча б тиждень, зайнятися іншими справами, зробити крок назад, щоб потім з новими силами повернутися і наполегливо працювати. 

Я втомилася, тому що весь час подорожую з турніру на турнір. Мені необхідно повернутися голодною до тенісу. Це дуже важко - постійно грати, переїздити з місця на місце. Сьогодні ти в Москві, завтра – в Монте-Карло, п'ять днів десь ще. Я просто хочу побути в одному місці хоча б два тижні, навіть якщо тренуватимуся весь цей час. Це те, що мені зараз потрібно", - наводить слова Сафіної офіційний сайт турніру в Майамі. 

Нагадаємо, що в третьому колі турніру в Майамі росіянка поступилася австралійці Саманті Стосур з рахунком 1:6, 4:6.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь