Переключиться на мобильную версию

14 квітня Оксар де ла Хойя може завершити кар'єру

Назад к разделу Спорт
Колишній чемпіон світу в шести вагових категоріях і найбільш високооплачуваний боксер в історії Оскар Де Ла Хойя проведе 14 квітня в Лос-Анджелесі прес-конференцію, на якій оголосить про свої подальші плани.
Де ла Хойя йде з великого боксу?
Де ла Хойя йде з великого боксу?
АР

Конкретний зміст оголошення тримається в секреті, однак як повідомляє газета Los Angeles Times з посиланням на анонімне джерело в оточенні Де Ла Хойї, на прес-конференції точно не буде говориться ні про які майбутні бої і суперників.

В останньому інтерв'ю цій газеті Оскар також говорив, що швидше схиляється до завершення боксерської кар'єри, ніж до її продовження.

Між тим, беручи участь минулого тижня в турнірі з гольфу, що проходив у Домініканській Республіці (на фото, зробленому на цьому турнірі, Золотий хлопчик зображений зі своїм партнером, професійним гольфістом Донні Хаммондом), Де Ла Хойя практично прямо заявив, що завершив свою боксерську кар'єру.

"Тепер, коли я пішов з боксу, мені хочеться більше грати в гольф і частіше брати участь у змішаних турнірах аматорів і професіоналів, - цитує слова Оскара сайт PGA Tour. - Зараз я готуюся до турніру знаменитостей, який пройде на озері Тахо в липні, і буду прагнути до перемоги в ньому. Також щороку в червні я проводжу благодійний турнір на користь онкологічного центру Оскара Де Ла Хойї в Лос-Анджелесі ...

Зараз я дуже зайнятий роботою у своїй компанії Golden Boy Productions і буваю радий, коли мені вдається пограти в гольф хоча б три рази на місяць ".

Раніше президент WBC Хосе Сулейман заявив, що знаменитому боксеру Оскар Де ла Хойє слід остаточно завершити спортивну кар'єру.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь