Переключиться на мобильную версию

Британська преса: McLaren підставив спортивного директора

Назад к разделу Спорт
Британська преса впевнена, що спортивний директор McLaren Девід Райян, відсторонений командою від займаної посади через скандал з обманом FІ, був просто обраний крайньою людиною, на яку можна списати всі помилки керівництва.
Спортдиректора підставили?
Спортдиректора підставили?
AP
"Хтось у керівництві McLaren, поряд з Ентоні Хемілтоном, батьком- менеджером гонщика, вирішив, що Райяну потрібно піти. Хемілтону було зручно скласти провину на Райяна", - повідомляє Daіly Maіl.

Журналісти Telegraph не були вражені промовою діючого чемпіона світу, під час якої гонщик попросив вибачення у всіх людей, але склав провину на Девіда Райяна.

"В 24 роки Хемілтон є досить дорослим, щоб відповідати за свої вчинки й дії... бути людиною", - пише Telegraph.

Відомий спортивний журналіст Моріс Хемілтон, що давно знаком з Райяном, сумнівається, що спортивний директор McLaren самостійно вирішив обдурити FІ.

"Знаючи Райяна більше 25 років, я не знаю нікого більш чесного й правдивого у Формулі-1. Анітрошки не сумніваюся відносно Льюїса Хемілтона, але те, що трапилося, повністю не відповідає характеру Райяна", - цитує Моріса Хемілтона F 1-Lіve.

Раніше прес-служба Vodafone McLaren Mercedes повідомила, що спортивний директор команди Дейв Райян відсторонений від роботи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь