Переключиться на мобильную версию

Банк Бубки заморозив рахунки олімпійців

Назад к разделу Спорт
Олімпійські чемпіони виявилися заручниками фінансової кризи - вони не можуть забрати свої призові з Родовід Банку, підконтрольним голові Національного Олімпійського комітету Сергію Бубці, пише Дело.
Банк заморозив гроші олімпійців
Банк заморозив гроші олімпійців
Наталія Кравчук / Корреспондент

Так, свої рахунки в Родовіді тримають Федерація біатлону і Національний Олімпійський комітет, повідомляє Дело.

Як розповіла українська плавчиня Анна Хлістунова, вибір на банк впав з однієї причини: "Я вибрала Родовід тому, що довіряла Бубці, але не вгадала", - скаржиться спортсменка. У збірній України з біатлону кажуть, що відкрили рахунки в Родовід-Банку з двох причин. По-перше, цей банк повинен був стати їх спонсором, але договір так і не підписали, так як почалася криза. По-друге, рахунок самої Федерації біатлону також знаходиться в Родовіді.

"Я хотів забрати свої призові, але все безрезультатно", - розповів лідер української чоловічої збірної Андрій Дериземля.

Як запевнив президент Федерації біатлону Володимир Бринзак, керівництво банку йде їм на зустріч. "Ми знаходимося в тісному контакті з керівництвом банку. Вони запевнили мене, як тільки ситуація покращиться, всі гроші нам будуть повернуті", - говорить Бринзак.

"Ми йдемо на компроміс всім своїм клієнтам, але обійти мораторій Нацбанку не можемо. Якщо людині дійсно потрібні гроші, то він від нас без них не йде", - говорить тимчасовий адміністратор Родовід-Банку Віктор Кравець. За його словами, банк йде на зустріч олімпійцям і спортсменам і в екстрених ситуаціях (ДТП, хвороба, операція і т.п.) гроші виплачує.

Сам Сергій Бубка пояснив, що тимчасова адміністрація була введена з метою створення сприятливих умов для відновлення фінансового стану.

При цьому банку свого начальника повірили не всі спортсмени. Так, олімпійські чемпіони Пекіна Наталя Добринська і Олександр Петрів відразу ж перевели свої призові в Ощадбанк. За словами чемпіонки з семиборства Наталії Добринсько, її одразу насторожили 25% річних Родовід-Банку. "Я без проблем під час кризи забрала свої гроші з Ощадбанку та купила ділянку землі", - каже спортсменка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь