Переключиться на мобильную версию

Хіддінк: Все вирішиться на полі

Назад к разделу Спорт
Головний тренер Челсі Гус Хіддінк оцінив готовність команди до майбутнього чвертьфінального матчу Ліги Чемпіонів з Ліверпулем.

"Коли гравці відмінно один з одним знайомі, коли немає жодних секретів і несподіванок, то іноді вважається, що це тренери повинні придумати щось особливе. Але я вважаю, що така позиція - велике перебільшення. Адже тренери не грають. Так, у нас є свої плани, у супротивників є свої плани, як з нами боротися. Але в підсумку все одно все вирішують гравці", - заявив голландець.

"Зрозуміло, я їх підготував дуже ґрунтовно напередодні чудових ігор наприкінці сезону. Це фінальні матчі, які дивиться весь світ. Але все одно справа не в одному тренері. Іноді нам і самим здається, що ми надзвичайно важливі, але виграє команда", - додав він.

"На наших тренуваннях, в моменти підготовки, на зустрічах і обговореннях, - думаєте, ми там коли-небудь, програвали? Так ми перемагали в кожному передбачуваному матчі. Так що в підсумку, саме гравці і саме на поле, якщо вони повністю дотримуються обраної тактики , вирішують результат гри: все залежить від того, які з футболістів якої команди не зроблять фатальних помилок ", - розповів Хіддінк.

"Ми, звичайно, не збираємося приїхати, просто захищатися, просто чекати і просто реагувати. Ні в моєму розумінні, ні в розумінні команди, це не може бути способом грати у футбол. Як тільки у нас з'явиться можливість - ми будемо перехоплювати ініціативу. Якщо ти можеш забити в гостях, це завжди велика втрата для господарів.

Дійсно, якщо ти пропустив гол, дуже складно відновитися після цього і відшкодувати збиток", - завершив наставник Челсі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь