Переключиться на мобильную версию

Володимир Кличко: Хей відповість за все

Назад к разделу Спорт
Чемпіон світу за версіями WBO і IBF в надважкій вазі українець Володимир Кличко розповів про свої взаємини з майбутнім суперником британцем Девідом Хеєм.
Кличко зустрінеться з Хеєм 20 червня
Кличко зустрінеться з Хеєм 20 червня
АР

"Якби у грудні, коли ми почали домовлятися з Хеєм, я знав, що до кінця березня в мене не буде на руках підписаного контракту, я б узагалі не витрачав на нього свій час. Домовився б із ким-небудь іншим і вже у квітні провів би свій наступний поєдинок. А так через Хея мені довелося зробити тривалу паузу між боями. І це в найкращий для мене час, коли ми разом із братом домінуємо в надважкій вазі!", - сказав Кличко-молодший. 

"Хей дійсно перейшов межі дозволеного, - коментує Кличко численні вислови британця на свою адресу. - Добре, що тепер у мене буде чудова можливість покарати його за довгий язик. Хей відповість за все. Повірте, бій не триватиме 12 раундів", - розповів Володимир в інтерв'ю виданню Спорт день за днем. 

Раніше Девід Хей розповів, чому він погодився підписати контракт на бій проти Чемпіона IBF і WBO в надважкій вазі Володимира Кличка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь