Переключиться на мобильную версию

УПЛ попередила вболівальників

Назад к разделу Спорт
Прем'єр-ліга стурбована систематичними порушеннями громадського порядку й правил поведінки на стадіонах.
Через фаєри на секторі Металіста попередили всі команди
Через фаєри на секторі Металіста попередили всі команди
ultras.org.ua
Про це йдеться в її відкритому листі до вболівальників.

"Ми прекрасно розуміємо ваше бажання якнайсильніше вболівати за улюбленими командами. Ми підтримуємо палкий прояв емоцій на трибунах, але за умови дотримання законів і правил", - цитує обіг прес-служба Прем'єр-ліги.

"Порушуючи громадський порядок, ви ставите в незручне становище свій клуб. Оскільки через власних фанатів він буде піддаватися покаранням, і не тільки у вигляді фінансових санкцій. Дисциплінарними правилами ФФУ передбачено позбавляти клуби права проводити матчі у присутності вболівальників або забороняти приймати суперників на своєму стадіоні", - підкреслили представники Прем'єр-ліги.

"Отже, своїми вчинками ви завдаєте відчутного удару по іміджі клубу й українського футболу взагалі. А гарну репутацію важко заробити й значно складніше зберегти", - йдеться в листі до вболівальників.

"Українські клуби успішно виступають в єврокубках, уже влітку Україна буде приймати юнацький чемпіонат Європи, а в 2012 році разом з Польщею проведе фінальну частину континентального чемпіонату найвищого рівня. І на тлі цих успіхів Україна може вмить втратити визнання світових футбольних співтовариств", - попереджає Прем'єр-ліга.

"Попереджаємо, що глядачі, які здійснюватимуть порушення, будуть в індивідуальному порядку втрачати можливість відвідувати будь-який стадіон на період не менше двох років. Давайте дотримуватися встановлених правил і разом насолоджуватися всіма позитивними проявами, які супроводжують улюблене мільйонами футбольне дійство", - сказано в обігу.

Нагадаємо, раніше харківський Металіст звернувся до своїх фанатів з вимогою припинити використання заборонених піротехнічних засобів на стадіоні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь