Переключиться на мобильную версию

F1: Пілоти вимагають проводити перегони в більш ранній час

Назад к разделу Спорт
Асоціація пілотів Формули-1 GPDA має намір натиснути на Берні Екклстоуна з метою домогтися надалі переносу старту етапів в Австралії й Малайзії на більше ранній час.
"Ми вже розмовляли із Чарлі Вайтінгом на брифінгах пілотів і виражали свої побоювання щодо можливих наслідків, і вони підтвердилися. В Австралії довелося дуже складно. Через низьке сонце видимість у першому повороті й на виїзді з піт-лейну була дуже поганою. Дуже непросто через поступове настання сутінків довелося й у Малайзії.

Проблема була не в дощі, адже він міг піти з однаковою ймовірністю як у шість вечорів, так і о другій годині дня. Не було шансів на рестарт перегонів саме через те, що вони стартувала так пізно й ставало занадто темно. Думаю, якби перегони починалися на годину раніше, то це мало б серйозне значення. Ми розуміємо комерційні причини пізніх стартів, але питання безпеки повинні стояти на першому місці", - цитує Autosport своє джерело в GPDA.

Нагадаємо, керівник автодрому Яс-Маріна в Абу-Дабі Філіп Гурджіян розповів про те, що час старту перегони може бути змінено.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь