Переключиться на мобильную версию

Масса й Сутіл увійшли в профспілку гонщиків

Назад к разделу Спорт
Цього року асоціація включає у свій склад всіх діючих пілотів, крім Кімі Райкконена.
Масса ввійшов в GPDA
Масса ввійшов в GPDA
AP
Торік профспілка гонщиків Формули-1 складно було вважати реальною силою чемпіонату. В GPDA не входили лідери - Кімі Райкконен, Феліпе Масса і Льюїс Хемілтон, але завдяки зусиллям голови асоціації - тест-пілота McLaren Педро де Ла Роси і двох директорів - Фернандо Алонсо й Марка Веббера, цього року  асоціація включає у свій склад всіх діючих пілотів, крім Кімі Райкконена.

Про те, що до GPDA вирішив приєднатися Льюїс Хемілтон, було оголошено наприкінці березня, зараз стало відомо, що разом з ним у профспілку ввійшли Феліпе Масса, Адріан Сутіл і новачок чемпіонату Себастьєн Буемі...

Педро де Ла Роса: "Тепер ми єдині. Участь у справах GPDA Льюїса, Феліпе й Адріана дуже важливо для нас, я радий, що до нас приєдналися тест-пілот Крістіан Клін і новачок Себастьєн Буемі. Минулий рік був складним, особливо після відходу Феліпе, однак зараз він повернувся, в асоціацію вступив Льюїс, і ми намагаємося переконати Райкконена - жаль, що поки він не з нами, але ми сподіваємося одержати його згоду.

Членство в GPDA дуже важливо для всіх нас. Ми боремося на трасі, але поза нею можемо спільно вирішувати проблеми, що виникають. Я вважаю, що сьогодні наша профспілка сильніше, ніж будь-коли ".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь