Переключиться на мобильную версию

Львів намагалися дискредитувати перед візитом Платіні в Україну

Назад к разделу Спорт
Напередодні візиту в Україну Президента УЄФА Мішеля Платіні здійснена чергова спроба дискредитації Львова як одного з міст-господарів Євро-2012.
Львів хочуть дискредитувати?
Львів хочуть дискредитувати?
Аліна Абдуллаєва, uaSport.net

У п'ятницю одне з інформаційних агентств Львова оприлюднило інформацію з посиланням на спеціальну робочу групу співробітників управління СБУ у Львівській області, яка нібито виявила цілий ряд порушень у процесі будівництва стадіону та аеропорту у Львові, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Львівська міська рада не отримувала жодної інформації від СБУ про проведення тих чи інших розслідувань і тим більше про наявність будь-яких висновків на цю тему. Керівництво міста в оперативному порядку зв'язалася з керівництвом СБУ у Львівській області для отримання додаткової інформації.

Однак, як виявилося, ні про які висновках робочої групи працівників СБУ не знали і самі керівники цієї служби.

У той же день з'явився офіційний прес-реліз УСБУ у Львівській області, який повністю спростував повідомлення інформаційного агентства.

Львівська міська рада вважає, що цей інцидент є цілеспрямованою спробою дискредитувати громаду міста Львова та підготовку міста до Євро-2012 напередодні важливого візиту в Україну Президента УЄФА Мішеля Платіні, який зокрема буде присвячено вивченню ситуації в містах, які готуються до Чемпіонату.

Раніше експерти УЄФА високо оцінили прогрес на будівництві стадіону у Львові для проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Раніше повідомлялося, що представника офіційного агентства УЄФА з розміщення TUI Travel Plc під час Євро-2012 високо оцінив готелі у Львові.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь