Переключиться на мобильную версию

Російського тенісиста підозрюють у договірному матчі

Назад к разделу Спорт
Матч першого кола тенісного турніру серії Masters, що відбувся цього тижня в Монте-Карло між росіянином Ігорем Андрєєвим і аргентинцем Мартіном Вассальо-Аргуельо викликав підозру в договірному характері.
Андрєєв підозрюється у здачі матчу
Андрєєв підозрюється у здачі матчу
АР

Будучи 69-ою ракеткою світу, аргентинець був фаворитом інтернет-контор у поєдинку з Андрєєвим (22-й номер рейтингу АТР). Навіть коли росіянин упевнено виграв перший сет, ставки на його успіх приймалися за неймовірним у даній ситуації коефіцієнтом - 10/9, повідомляє tennis-x.com. 

У кінці другого сету за рахунку 5:4 і 40-0 на користь росіянина, котрий мав на своїй подачі три матч-боли, коефіцієнт на перемогу Вассальо-Аргуельо змінився до 25/1, тоді як у такому скрутному становищі мав складати мінімум 250/1, стверджує Crikey.com.

У результаті в другому сеті аргентинець дотяг до тай-брейку, де Андрєєв допустив дві подвійні помилки і програв. Третя партія, а з нею і весь матч, закінчилася легкою перемогою аргентинця 6-2. 

У ній росіянина було не впізнати. Якщо у двох перших сетах Андрєєв зміг зробити 4 брейки і виграти 33 очки на прийомі, то у вирішальному сеті росіянин зміг виграти тільки 5 очок і не заробив жодного брейк-пойнта.  

Підозра користувачів спортивного тоталізатора підсилює і той факт, що Мартін Вассальо-Аргуельо в кінці 2007 у Польщі вже був залучений до подібного скандалу, коли несподівано виграв у росіянина Миколи Давиденка, котрий відмовився у третьому сеті від боротьби через травму ноги.

Нагадаємо, російський тенісист Ігор Андрєєв став автором сенсації на супертурнірі BNP Paribas Open-2009 в Індіан-Уеллсі (США, Каліфорнія). На той час 23-а ракетка світу Андрєєв обіграв 11-у ракетку француза Жо-Вільфріда Тсонгу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь