Переключиться на мобильную версию

Алонсо: Ми діяли наосліп

Назад к разделу Спорт
За ніч механікам команди Renault вдалося встановити на машину Фернандо Алонсо новий дифузор, і ця робота не була даремною - іспанець ледь не завоював поул, поступившись лише Себастьяну Феттелю.
Алонсо діяв наосліп
Алонсо діяв наосліп
AP
Фернандо Алонсо: "Нові деталі можуть серйозно змінити ситуацію, що й було доведено сьогодні - команда доробила машину, і ми відразу додали. Подивимося, з яким рівнем палива вийдуть на старт суперники, але у фіналі кваліфікації я почував себе досить комфортно, чого не було у двох попередніх перегонах.

Вік-енд складається незвичайно: буквально ранком ми одержали абсолютно нову машину й встигли проїхати на ній усього три швидких кола, тому перед кваліфікацією в нас залишалися певні сумніви. Ми діяли наосліп, не знаючи, як поведеться машина, але результат не розчарував.

Це добре мотивує всю команду, що в останні три-чотири тижні працював, не шкодуючи сил. Минулої ночі механіки спали всього пару годин, і після цього в гонщика немає права на помилку. Завдяки неймовірним зусиллям команди я можу бути задоволений швидкістю R29."

За словами дворазового чемпіона світу, відмова від використання KERS у Китаї пов'язаний з бажанням команди оцінити поведінку машини без нової системи й деяких питань безпеки.

"Ми вже бачили, як KERS працює на різних автодромах - прийшов час випробувати машину без неї,  - додав Фернандо. - Крім того, у Малайзії в систему потрапила вода, що могло виявитися небезпечним, тому ми вирішили не використовувати її в цій гонці".

Нагадаємо, Себастьян Фетель у кваліфікації до Гран-прі Китаю виграв поул. Другим був Фернандо Алонсо. Третій - Веббер.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь