Переключиться на мобильную версию

В Азовмаша відсудили 200 тисяч євро, клуб заперечить рішення суду

Назад к разделу Спорт
Центровий кіпрського АЕКА Ремон Ван Де Харе й агентство Court-Sіde виграли позов у БК Азовмаш. Сума виплати з урахуванням компенсації складе більше 200 тисяч євро.
В Азовмаша відсудили 200 тисяч євро, клуб заперечить рішення суду
БК Азовмаш
За словами Ван Де Харе: Перед початком сезону 2008-2009 Азовмаш ніяк не реагував на гравця. У підсумку, прождавши до вересня 2008, Рамон підписав контракт із кіпрським АЕЛом, де провів досить непоганий сезон. Поки голландець грав на Кіпрі, в арбітражному суді Швейцарії розглядався позов про неповагу до контракту Азовмашем.

Процес почався в жовтні 2008. У четвер, 16 квітня 2009 року, арбітражний суд прийняв рішення. Азовмаш зобов'язаний виплатити гравцеві зарплату за сезон 2008-2009 і 2009-2010, агентству - комісійні за ці ж сезони, а також клуб оплатить всі судові витрати в розмірі 20 тисяч євро. Загальна сума виплати Азовмаша з урахуванням компенсації поточного контракту Ремона складе більше 200 тисяч євро.

Керівництво Азовмаша вважає що рішення суду прийняте поспішне й необ'єктивне. Не було дано належної правової оцінки всім обставинам справи, що є підставою для апеляції.

Керівництво БК Азовмаш має намір заперечувати рішення арбітражного суду Спорту (КАС) у Швейцарії.

За матеріалами БК Азовмаш

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь