Переключиться на мобильную версию

Кличко: Дванадцять раундів я буду перетворювати обличчя Хея в піцу

Назад к разделу Спорт
Вчора, 20 квітня, в Лондоні відбулася чергова прес-конференція, присвячена призначеному на 20 червня двобою між чемпіоном IBF і WBO в суперважкій вазі Володимиром Кличком і британцем Девідом Хеєм.
Володимир хоче перетворити обличчя Хея в піцу
Володимир хоче перетворити обличчя Хея в піцу
АР

Як і минулого тижня в Німеччині Девід Хей прийшов на прес-конференцію у футболці з зображенням, на якому він тримає в руках голови обох братів Кличко, стоячи на рингу в позі переможця, і Володимир, який спочатку сприймав витівки британця спокійніше, ніж його старший брат Віталій, на цей раз був обурений поведінкою Хея, назвавши його витівки ганебними і неспортивними, і пообіцяв покарати його за це на ринзі.

"Коли він намагався отримати цей бій, картинка з моїм обезголовлений тілом була, звичайно, ударом нижче пояса, але я проковтнув це. Однак зараз він отримав бій, і я не можу зрозуміти, навіщо він продовжує ці витівки. Який приклад він подає дітям? Це ганебна поведінка, і я не можу визнати це прийнятним", - сказав Кличко.

"Знаєте що, це я вибрав Девіда Хея, а не він мене. Я провів три захисту свого титулу, і я вибрав його в суперники. Прямо зараз я бачу на Девіді Хею футболку з відрізаною головою мого брата. Що буде далі? Ти збираєшся відрізати голову мого батька чи моєї матері? Інших членів моєї родини, може бути, ти накинешся на мою расу або релігію? Це переходить всі межі. Це вже не спорт", - додав Кличко.

"Послухайте, що я скажу. Він буде покараний. Дванадцять раундів я буду перетворювати його обличчя в піцу, а потім я нокаутую його. Він заплатить за це болем на рингу, і після поєдинку, на прес-конференції я нагадаю йому його слова, і він візьме всі свої слова назад і вибачиться. Я не збираюся витрачати сили на образи. Це ганебно. Це кидає тінь на весь спорт".

20 червня в німецькому Гельзенкірхені, на стадіоні місцевої футбольної команди Шальке-04 Володимир Кличко проведе бій проти Девіда Хея.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь