Переключиться на мобильную версию

Мерлені: До Олімпіади в Лондоні встигну ще дитину народити

Назад к разделу Спорт
Олімпійська чемпіонка Афін Ірина Мерлені не поспішає повертатися на килим.
Мерлені не поспішає повертатися на килим
Мерлені не поспішає повертатися на килим
АР
Спортсменка стверджує, що до Олімпіади 2012 року досить часу і для того, щоб навіть дитину народити та підготовку провести якісно.

"Найбільшою несподіванкою останнього Чемпіонату Європи для мене був виступ Каті Бурмістрової, - розповідає Ірина Мерлені. - Вона втретє стала чемпіонкою Європи, не дивлячись на те, що її давно вже списали з рахунків, говорили, що вона вже" відборолася". А Катя перемогла на континентальній першості. Вона переконала мене в тому, що я ще можу після танцювального проекту відпочити, народити дитину і встигну підготуватися до Лондону. Не варто скидати з рахунків людей, які ще прагнуть щось кому-то довести ".

За словами Мерлені, зараз вона повинна відпочити, а спортом буде займатися лише для того, щоб залишатися у формі. В іншому випадку існує небезпека передчасно вичавити із себе всі соки:
"Пригадую, перед Пекіном дуже хвилювалася з приводу свого виступу, була в прекрасній формі, але все одно, на тренуваннях спарингувала з важкими хлопцями, - каже спортсменка. - Потрібно було змагатися з суперниками своїй ваговій категорії, а я це робила з більш важкими опонентами. За одне тренування віддавала стільки сил, що їх можна було б віддати за весь місяць, і все було б добре. Була дуже виснажена, тому під час тренування травмовані. Наслідки цього пошкодження відчуваю до сих пор ".

Ірина Мерлені є Олімпійською чемпіонкою (Афіни, 2004), бронзовим призером Олімпіади (Пекін, 2008); чемпіонкою світу (2000, 2001, 2003), чемпіонкою Європи (2004, 2005).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь