Переключиться на мобильную версию

Павленко просить Ющенка допомогти з житлом українським олімпійцям

Назад к разделу Спорт
Міністр сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко просить Президента України Віктора Ющенка посприяти поліпшенню житлово-побутових умов переможців і призерів Олімпійських ігор у Пекіні.
Павленко просить допомоги у Ющенка
Павленко просить допомоги у Ющенка
Фото з сайту Міністерства сім'ї, молоді та спорту

"Павленко звернувся до глави держави Віктора Ющенка з офіційним листом, у якому просить Президента України сприяти у вирішенні питання про поліпшення житлово-побутових умов переможців і призерів ХХІХ літніх Олімпійських ігор", - сказано в повідомленні прес-служби Міністерства сім'ї, молоді та спорту. 

У листі наголошується, що необхідно активізувати діяльність місцевих органів державної влади і органів місцевого самоврядування для створення належних житлових умов для ряду провідних українських спортсменів.

Зокрема, Павленко закликає Ющенка допомогти з житловими умовами чемпіонові Олімпійських ігор у стрільбі з гвинтівки на 50 метрів Артуру Айвазяну, чемпіонці Олімпіади у веслуванні на байдарках на дистанції 500 м Інні Осипенко-Радомській і бронзовому призерові Олімпійських ігор зі стрибків у воду з 3-метрового трампліну Олексію Пригорову.

Раніше Міністр сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко пообіцяв забезпечити належну підготовку національної збірної до зимової Олімпіади-2010 в Канаді.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь