Переключиться на мобильную версию

Олег Романцев повернувся в Спартак

Назад к разделу Спорт
Легенда московського Спартака Олег Романцов після шестирічної перерви повернувся в клуб.
Романцов повернувся
Романцов повернувся
totalfootball.ru

Як повідомляє видання Советский спорт, на початковому етапі Романцов, дев'ять разів приводив Спратак до золотих медалей Чемпіонату Росії, буде виконувати функції тренера-консультанта.

"Ці хлопці - Карпін, Родіонов, Ледяхов, Попов - всі мої. З кожним з них я працював не один рік. Кожного добре знаю і за кожного переживаю. Зовсім недавно вони звернулися до мене з пропозицією про спільну діяльність і я, зрозуміло, погодився", - розповів у інтерв'ю виданню відомий тренер.

"Є великі цілі - повернути команді переможні традиції, стиль. Спартаківський дух повернути. Поможу, чим зможу. Можна сказати напевне, що на перших порах моя робота не буде мати юридичних обґрунтувань", - заявив Олег Романцов.

Свої завдання в клубі Романцов позначив наступним чином: "Це моя добра воля. Буду придивлятися, радити, брати участь ... Словом, допомагати їм у тренувальному процесі".

Минулого тижня після розгрому в Кубку Росії був звільнений тренер Спартака датчанин Мікаель Лаудруп, його обов'язки узяв на себе гендиректор клубу Валерій Карпін.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь