Переключиться на мобильную версию

Євро-2012: У Львові встановлюють фундамент стадіону

Назад к разделу Спорт
Головний генпідрядник будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові компанія Азовінтекс завершила будівництво фундаменту під східною і південною трибунами.
Львів будує стадіон
Львів будує стадіон
ФФУ

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, по всьому периметру стадіону під фундамент було використано 35 тис. тон щебеню. Для спорудження східної і південної частини фундаменту стадіону було використано 3,3 кубометрів бетону та 240,7 т арматури.

Крім того, Азовінтекс завершив підготовчі бетонні роботи для з'єднання вже зведених прямих частин фундаменту на північно-східному та південно-східному півколах, а також почав зведення фундаменту на цих ділянках.

За словами керівника КП Дирекція з будівництва стадіону у Львові Віталій Сулими, незабаром розпочнеться будівництво фундаментів під західну трибуну, яка є найбільш важливою та складною для будівництва частиною стадіону.

Саме на західній трибуні будуть розміщені офісні та адміністративні приміщення, заклади харчування та конференц-зали.

Всі фундаментальні роботи планують завершити до закінчення травня.
Раніше, віце-прем'єр-міністр Іван Васюник після зустрічі з генеральним директором компанії PL-2012, відповідальної за підготовку Польщі до Євро-2012, Мартіном Херрою повідомив, що Україна і Польща розроблять єдину позицію щодо підготовки до проведення Чемпіонату Європи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь