Переключиться на мобильную версию

Федерація тенісу України скаржиться на відсутність підтримки з боку держави

Назад к разделу Спорт
Сьогодні, 29 квітня, на прес-конференції, присвяченій виходу жіночої збірної України з тенісу до Світової групи Кубка Федерації, віце-президент української Федерації тенісу і спонсор команди Юрій Сапронов зробив офіційну заяву з приводу відсутності підтри.
Український теніс фінансується за рахунок особистих спонсорських коштів
Український теніс фінансується за рахунок особистих спонсорських коштів
sapronov-tennis.org

Сапронов зауважив, що вихід української збірної до вісімки найкращих - це найуспішніший результат за всю історію українського тенісу, але нонсенс полягає в тому, що фінансування команди здійснюється за рахунок особистих спонсорських коштів, а не державних. 

"Щорічно з державного бюджету на розвиток тенісу офіційно виділяється 15 млн грн, але цих грошей немає. І відповідальні за це міністр сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко і глава профільного комітету Верховної Ради Павло Костенко", - заявив він.

"Вони щороку нагороджують тенісистів, клопочуть, але результату немає. Схоже, цій країні не потрібні наші успіхи. Дуже прикро, що держава знищує перспективний вид спорту, забираючи корти і не виділяючи коштів", - сказав Сапронов. 

"Тому я сам написав заяву про відставку з посади віце-президента Федерації тенісу України", - додав він. 

Глава Федерації тенісу України Віктор Шульман також зазначив, що з боку держави немає ніякого фінансування і підтримки розвитку українського тенісу. 

"Краще хай не дають грошей, але хоч корти не забирають", - заявив він.

"Павленко - дуже слабкий міністр. Він нічого не робить для нашого виду спорту. Я сам хотів три місяці тому піти у відставку з поста президента Федерації тенісу, але глава НОК Сергій Бубка вмовив мене залишитися. Але все-таки якщо я покину цю посаду, український теніс опиниться в катастрофічній ситуації", - сказав Шульман. 

Нагадаємо, що збірна України, обігравши суперниць з Аргентини зі спільним рахунком 5:0, пробилася до Світової групи Кубка Федерації.

uaSport.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь