Переключиться на мобильную версию

Хаттон збирається вразити весь світ

Назад к разделу Спорт
Учора в Лас-Вегасі, США відбулася заключна прес-конференція перед призначеним на 2 травня двобоєм між колишнім чемпіоном світу в чотирьох вагових категоріях філіппінцем Менні Пакьяо і екс-чемпіоном світу у двох вагових категоріях британцем Ріккі Хаттоном.
Хаттон зібрався потрясти світ
Хаттон зібрався потрясти світ
АР

Ріккі Хаттон заявив, що його не турбує думка більшості, яка вважає його супротивника фаворитом у майбутньому двобої.

"Думаю, що ви вже зробили свій вибір, - сказав Хаттон, звертаючись до журналістів. - Я читав те, що ви говорили, те, що всі говорять. Це мене не лякає. Я вже бився на цій арені. Я вже був аутсайдером. Я чув, як ви говорили, що я надто розрекламований, занадто обережно відомий, товстий любитель пива з Англії. Вгадайте, що я скажу ...

Я знову збираюся потрясти весь світ. Мене не лякає моє становище. Це моя вагова категорія, але я розумію, що мене вважають аутсайдером. Я розумію, чому на мене такі ставки, особливо після того, як Менні Пакьяо став кращим боксером світу незалежно від вагової категорії, і здобув виняткову перемогу над Оскаром. Вони назвали поєдинок "битвою Заходу і Сходу". І наші світи зіткнуться на рингу в суботу ввечері".

Напередодні призначеного на 2 травня поєдинку британського боксера, екс-чемпіона світу у двох вагових категоріях Ріккі Хаттона проти філіппінця Менні Пакьяо, якого вважають найсильнішим боксером світу незалежно від вагової категорії, найбільша англійська агенція BBC провела опитування серед відомих боксерів і фахівців Великобританії щодо результату цього протистояння.

Поєдинку Пакьяо - Хаттон відбудеться 2 травня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь