Переключиться на мобильную версию

Мілевський: Останні хвилин двадцять п'ять бігав практично на одній нозі

Назад к разделу Спорт
Автор м'яча у ворота Шахтаря Артем Мілевський розповів про перший півфінальний матч і отриману травму.
Мілевський постійно перебував під опікою
Мілевський постійно перебував під опікою
АР
Про самопочуття: "Поки не дуже. Відчуваю дуже сильний біль. Останні хвилин двадцять п'ять я бігав практично на одній нозі".

Про травму:
"Не знаю, в такому матчі хтось із тренерів міг би побачити мій стан і прийняти рішення з приводу заміни. Думаю, Кучер навмисне завдав мені травму - він навіть, за великим рахунком, не вибачився. Я не розумію таких дій ".

Про характер ушкодження: "Дуже сильний вивих стегна".

Про участь в наступній грі: "Я думаю, наші лікарі все зроблять, щоб я зміг зіграти".

Про результати матчу: "Якби б забив Алієв наприкінці, коли ми розіграли з ним чудову комбінацію, і все було б по-іншому. Шахтар нічим не здивував. Можливо, нам трішки не вистачило сил і волі до перемоги, але, повторюсь, що останніх двадцять хвилин я грав на одній нозі. Будемо заліковувати рани і готуватися до гри-відпові".

Про гру-відповідь: "Давайте доживе до 7-го травня, коли все вирішиться в Донецьку. У будь-якому випадку все вирішувалося б там. Сьогодні ми відіграли перший тайм, пропустили необов'язковий гол, але нічого страшного, ще позмагаємося. Буде цікава гра".

У четвер, 30 квітня, в Києві відбувся перший півфінальний поєдинок Кубка УЄФА між Динамо та донецьким Шахтарем. В цілому, рівна гра вилилася в рівний рахунок на табло - 1:1.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь