Переключиться на мобильную версию

Кубок Стенлі: Овєчкін vs Кросбі. Акт перший

Назад к разделу Спорт
Сьогодні увечері, 2 травня, у столиці США відбувся перший матч півфінальної серії Східної конференції між Washіngton Capіtals і Pіttsburgh Penguіns.
Овєчкін переміг у першому матчі серії проти Кросбі
Овєчкін переміг у першому матчі серії проти Кросбі
AP
Цього матчу чекала з нетерпінням уся хокейна громадськість Північної Америки. Серія між Столичними і Пінгвінами представлялась як дуель між двома кращими хокеїстами планети - Олександром Овєчкіним і Сідні Кросбі. 

Обидві зірки протягом цілого сезону неодноразово висловлювалися дуже різко стосовно один одного. В одному з матчів регулярного чемпіонату Сідні й Алекс навіть поштовхалися в борти. У сьогоднішньому матчі на рахунку обох по одній закинутій шайбі.

Росіянин дев'ять разів кидав по воротах Марка-Андре Флері, однак закінчив двобій з показником -1. Разом з тим канадець шість разів потривожив Семена Варламова, але закінчив гру з коефіцієнтом корисності +1. До слова, Варламова визнали в остаточному підсумку першою зіркою матчу. 21-літній воротар відбив 34 кидка, здригнувшись лише двічі.

Переможна шайба на рахунку чеха Томаша Флейшманна, якому шайбу як на блюдечку виклав швед Ніклас Бекстрем. Українець Руслан Федотенко провів на майданчику близько 10 хвилин, двічі кинувши по воротах Варламова. Відзначимо, що шість із семи попередніх серій плей-офф між цими командами завершувалися на користь Піттсбурга. Друга гра знову відбудеться на Verіzon Centre у понеділок.

ВІДЕО: Супергол Овєчкіна

Washіngton - Pіttsburgh - 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)

0:1 Кросбі (Герін, Гончар) 04:09, 1:1 Стекел (Бредлі, Лайх) 13:50, 2:1 Овєчкін (Сьомін, Бекстрем) 17:03 більш., 2:2 Ітон (Малкін, Куніц) 32:54, 3:2 Флейшманн (Бекстрем, Сьомін) 41:46.

Рахунок у серії 1:0

Сьогодні вночі у Ванкувері відбудеться друга зустріч півфіналу Заходу між місцевими Canucks і Chіcago Blackhawks.

uaSport.net


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь