Переключиться на мобильную версию

Тренер Іллічівця: Шевченко може грати до 40 років

Назад к разделу Спорт
Головний тренер Іллічівця Валерій Яремченко розкритикував дії деяких своїх підопічних у матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги проти київського Динамо, а також похвалив дії форварда столичної команди Андрія Шевченка.
Яремченко похвалив Шевченка
Яремченко похвалив Шевченка
Фото ФК Динамо (Київ)

Про це він розповів відразу після поєдинку, який відбувся 11 вересня.

- Може, я зараз повторюся, що щойно говорив своїм футболістам у роздягальні. Але ви цього не чули. Майстерність футболіста удосконалюється в навчально-тренувальній роботі, тобто на тренуваннях, а досвід набувається в іграх. Але для того, що набувався досвід, необхідно показувати високий рівень тренованості в навчальному процесі. У тих футболістів, які потрапляють в основний склад, дещо завищена самооцінка. Ті помилки, які ми допустили, більше психологічного плану, ніж ігрового. Як би не розповідали вболівальники або трактували фахівці, в минулому сезоні ми завоювали право залишитися у Прем'єр-лізі в чесній боротьбі. Повірте, я даю вам чесне слово. Навіть забивши третій м'яч, Динамо в психологічному плані завалилося. Але це так, для статистики.

Що ж стосується самої гри, то помилки, які допустили футболісти, були явно видно. Не хочу називати прізвища, але у футбол грають не лише польові гравці, але і воротар. Необхідно відповідально ставитися до тренувань і особливо до ігор. Футболістам, які показують на тренуваннях певний рівень, але не переносять його на гру, не вистачає досвіду або, можливо, майстерності. Тут потрібно тренеру проаналізувати, а гравцям задуматися, виходячи на гру, над таким безвідповідальним виконанням у технічному плані.

- Які завдання стоять перед Іллічівцем з нинішнім складом?

- У нас склад поповнився, але вибув Віценець, отримавши в таборі молодіжної збірної важку травму. Тепер у нас немає такого гравця, який міг би зв'язати оборону з атакою.

- Поява Шевченка вплинула на фінальну частину матчу?

- Я добре знаю Андрія. Після гри я сказав йому, що на тлі окремих молодих футболістів нашої команди він може грати до сорока років. Свою нішу він поки не віддає, та її ніхто й не забирає. Процес старіння природний, але Шевченко не втратив ні швидкості, ні техніки. Жоден футболіст в світі не віддасть свою нішу.

- Але з його появою щось змінилося?

- Не поява Шевченка вплинула на результат, а допущені нами грубих помилок, яких ми не могли допускати. Розумію, що у нашої команди є великий резерв, оскільки в Іллічівці виступає багато молодих футболістів, але окремі хлопці можуть зіграти одну гру блискуче, а наступну провалити. Напевно, завищена своя самооцінка, як ми їх не налаштовуємо. Майстерність - це варіант стабільності футболіста. Шевченко завоював собі ім'я, як в Динамо, так і в інших командах. Є футболісти, які можуть зіграти трохи краще чи трохи гірше. А ось ті гравці, які можуть зіграти блискуче, а можуть провалити матч, дуже небезпечні.

- Виходячи з вашого коментаря, у вас є претензії до Шуста...

- Є його вина, особливо в другому пропущеному м'ячі. Я прихильник того, щоб один воротар грав у команді стабільно. Зараз у футболі нікому не потрібно, щоб воротар витягав м'ячі з дев'яток. Зараз важливо, щоб він добре орієнтувався в ігрових ситуаціях, був вільним гравцем, здатним переправити м'яч з однієї зони в іншу. Воротар є польовим футболістом, який повинен правильно вводити м'яч. Якщо він буде вибивати м'яч в аут, це лише стане причиною додаткової нервозності команди.

За матеріалами: ФК Динамо (Київ)

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь