Переключиться на мобильную версию

Євро-2012: У Варшаві завершено модернізацію аеропорту імені Шопена

Назад к разделу Спорт
У Варшавському аеропорту імені Шопена завершилися ремонтні роботи на одній з двох злітно-посадочних смуг довжиною 2 800 м. Із завершенням робіт на ЗПС поставлена ​​остання крапка в процесі модернізації головного аеропорту польської столиці до.
Аеропорт у Варшаві готовий до Євро-2102
Аеропорт у Варшаві готовий до Євро-2102
2012.org.pl

Оновлення стартових смуг дозволяє підвищити ефективність обслуговування повітряного руху в аеропорту і підвищити безпеку своїх операцій, які виконуються в прямому ефірі, повідомляє Інформаційний центр Україна-2012.

У червні 2012 року під час чемпіонату Європи, як очікується, Варшава прийме найбільший потік туристів. Зокрема на матч-відкриття може прилетіти до 30 000 фанів.

Реконструкція однієї із ЗПС передбачала укладання нового покриття, модернізацію технічного обладнання та встановлення нового освітлення, роботи з підвищення ємності і міцності смуги. Робота тривала з липня 2010 року і була повністю завершена 27 серпня 2011-го.

Підготовка аеропорту до Євро-2012 включала також будівництво нових доріг, нового терміналу і так званого південного пірсу, який здали 8 серпня 2011 року. Після поновлення аеропорт Шопена зможе обслуговувати 8 800 пасажирів на годину, здійснюючи за це час 42 повітряні операції типу "зліт-посадка".

Разом з тим видання нагадує, що в інших приймаючих містах модернізація повітряно-транспортної інфраструктури триває. Зокрема у Вроцлаві відповідні роботи планують завершити в березні 2012-го, у Гданську та Познані - у квітні наступного року.

Нагадаємо, вже відкрилося авіасполучення між іншими приймаючими містами Євро-2012 - Вроцлавом та Познанню.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь