Переключиться на мобильную версию

Арена Львів зароблятиме на своє утримання

Назад к разделу Спорт
Львівська арена зможе заробляти на своє утримання в найближчому майбутньому. У цьому переконаний директор з експлуатаційних питань стадіону Олексій Жуковін, повідомляє Інформаційний центр Україна-2012.
Арена Львів може стати самоокупною
Арена Львів може стати самоокупною
dailylviv.com

Операційний керівник зазначив, що вже зараз розроблено бізнес-план з урахуванням досвіду провідних арен Європи, з якого випливає, що витрати на утримання арени можна окупити.

"Арена буде заробляти від проведення різних заходів - футбольних матчів, концертів, фестивалів тощо. Також кошти будуть надходити від здачі в оренду комерційних площ", - говорить Жуковін.

Він додає, що зараз йдуть переговори з керівництвом футбольного клубу Карпати про проведення на арені футбольних матчів: "У разі позитивного завершення переговорів ми зможемо провести мінімум 15 ігор. Також ми сподіваємося, що футбольний клуб потрапить в розіграш єврокубків наступного сезону".

"Щодо концертів - є велике бажання організувати якомога більше, але з урахуванням вимог догляду за газоном ми плануємо 2-3 масштабних шоу на рік. Інші заходи будуть проводитися на прилеглій території", - розповів директор з експлуатаційним питань львівського євростадіону.

Як зазначив Жуковін, операційна команда знає, як зробити арену розважальним, спортивним і культурним центром міста. "Окрім матчів, концертів та інших заходів, буде постійно працювати конференц-сервіс, фан-кафе, магазин і музей ФК Карпати, а також ресторан, у якого є всі передумови стати найпрестижнішим банкетним залом Львова", - резюмував операційний керівник.

Нагадаємо, що віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков заявив про те, що в перші три роки експлуатації майже самоокупним буде НСК Олімпійський.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь