Переключиться на мобильную версию

Блохін: Буде дуже серйозна розмова з ветеранами збірної

Назад к разделу Спорт
Головний тренер збірної України з футболу Олег Блохін розповів, до яких заходів він збирається вдатися, щоб вивести свою команду з кризи.
Блохін зізнався, що іноді не може докричатися до гравців збірної
Блохін зізнався, що іноді не може докричатися до гравців збірної
football.ua

"У мене буде дуже серйозна розмова з ветеранами збірної. Адже наставник один не може, він на футбольному полі - вже не помічник. Капітан команди або досвідчений гравець може підказати молодим, як це було і в наш час.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Празька відбивна. Чехія розгромила Україну

Називайте це дідівщиною, як завгодно. Це наставництво. Коли тренер не може докричатися, на полі має бути лідер, який підкаже", - зізнався наставник національної збірної України, перебуваючи у студії передачі Українські пристрасті.

ФОТО: Вони їдуть на Євро. Почин грандів: Німеччина, Нідерланди, Італія, Іспанія

- У січні 2011-го Юрій Калитвинцев говорив, що епоха експериментів завершилася в 2010-му році, однак за час вашого керівництва через збірну пройшло майже чотири десятки людей. Чи означає це, що експерименти тривають?

- Експерименти не продовжуються, це нагальна необхідність зважаючи на те, що ряд гравців випали через травми або з інших причин. Раз Михалик і Чигринський випали, треба пробувати когось іншого, тому що якщо цих виконавців не буде, нам треба з кимось грати на Євро. Це не експеримент, - зазначив Блохін.

ВІДЕО: Слово капітана. Інтерв'ю Андрія Шевченка програмі ПроФутбол

Нагадаємо, під керівництвом Олега Блохіна збірна Україна вже програла поспіль 4 матчі із загальним рахунком 3:12. Крім того, завдяки цим поразкам збірна України поставила відразу кілька антирекордів.

За матеріалами: Ua-Football

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь