Переключиться на мобильную версию

Валуєв їде в експедицію з пошуку снігової людини

Назад к разделу Спорт
Російський боксер, екс-чемпіон світу Микола Валуєв збирається вирушити на два дні в Кемеровську область країни у складі експедиції для пошуків снігової людини.
Валуєв вирушить на пошуки снігової людини
Валуєв вирушить на пошуки снігової людини
АР

Про це повідомляє офіційний сайт спортсмена.

Експедиція триватиме два дні - 15 і 16 вересня.

 "Я їду в Гірську Шорію, тому що це дуже красиве місце, про яке я багато чув, але жодного разу там не бував. Знаю кілька корінних жителів звідти, у першу чергу, звісно, боксера Юрія Арбачакова. Юра, до речі, розповів мені про передбачення шаманки про появу великої людини, яка принесе удачу Гірській Шорії. Приємно, що жителі подумали про мене. Удвічі приємно, що мене запросили особисто познайомитися з місцевими жителями і звичаями цього регіону. Це цікаве місце з давньою історією та своєю особливою аурою. Там досі сильні традиції та обряди і це вкрай цікаво. Гірська Шорія гідна зайняти місце серед найбільш незвичайних куточків світу", - сказав Валуєв.

ВІДЕО: Аршавін забиває пенальті Валуєву

За словами спортсмена, його завжди цікавили легенди про снігову людину.

"Тепер про снігову людину. Історія пошуків снігової людини налічує не один десяток років. Свідчення того, що Єті існує з'явилися ще до революції. Я завжди цікавився цією темою. Особливо спогадами Рерихів про стражів потаємних печер - снігових людей. Я належу до категорії людей , для яких краще один раз побачити, ніж тисячу разів почути. В експедицію я їду, щоб скласти власну думку про існування снігової людини в Гірській Шорії. Чи вірю я, що ми приїдемо і знайдемо її? Ми ж дорослі люди. Це приблизно те саме, що з'їздити і відразу знайти Лохнеське чудовисько або відкрити Атлантиду. Спроби знайти снігову людину здійснюються серйозними вченими і вже давно", - зізнався Валуєв.

Спортсмен додав, що хоче побачити снігову людину на власні очі.

"У Кемерово в цьому році пройде міжнародна конференція на цю тему, куди приїдуть вчені з усього світу. Швидше за все, диму без вогню не буває. Однозначно стверджувати, що цей феномен існує чи ні не може ніхто на сьогоднішній день. Я, як людина, яка звикла реально дивитися на речі, я їду побачити все на власні очі. Навіть у такі стислі терміни. Після закінчення експедиції я із задоволенням поділюся своїми знаннями про снігових людей. Я їду зі своїм улюбленим фотоапаратом і буду абсолютно все фотографувати", - зазначив він.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь