Переключиться на мобильную версию

Збірна України тріумфально повернулася з Чемпіонату Світу із сучасного п'ятиборства

Назад к разделу Спорт
На Чемпіонаті Світу з сучасного п'ятиборства, який тривав із 8 по 14 вересня в Москві (Росія) українські спортсмени вибороли чотири нагороди, у тому числі дві золоті.
Українські чоловіки-п'ятиборці з "бронзою" естафети на ЧС у Москві
Українські чоловіки-п'ятиборці з "бронзою" естафети на ЧС у Москві
pentathlon.org

Загалом українці вибороли "золото" в одиночних жіночих змаганнях, бронзові нагороди здобули наші спортсмени в жіночій та чоловічій естафетах, а ще "золото" у змішаній естафеті нам принесли Вікторія Терещук разом із Дмитром Кирпулянським.

Вікторія Терещук узагалі стала героїнею ЧС, завоювавши три нагороди: два "золота" і "бронзу".

"Ніколи раніше ми не досягали таких успіхів на світовій першості - виступ українських спортсменів можна назвати тріумфальним, - зазначив Голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін, вітаючи спортсменів на прес-конференції у четвер, 15 вересня.

Він нагадав про попередні досягнення українського пентатлону: у 2006 році на чемпіонаті світу Вікторія Терещук завоювала "срібло", в 2008-му - "срібло" у чоловічій естафеті, в 2009 - "бронза" у Дмитра Кирпулянського.

"Ваша перемога - це гарний знак напередодні проведення Олімпіади в Лондоні-2012 року - року, в якому п'ятиборство, як вид спорту, відзначить своє сторіччя", - сказав Равіль Сафіуллін.

Героїня змагань Вікторія Терещук розповіла про враження від непростого чемпіонату. Вона також повідомила, що свій успіх присвятила дню народження сина Владислава, якому 16 вересня виповниться 2 роки.

У ЧС 2011 року прийняли участь 177 представників із 36 країн світу. Фаворитами змагань і самими нашими суперниками були спортсмени Росії, Угорщини, Італії, Німеччини, Чехії, Литви.

Команда України була представлена 8-ма спортсменами: Вікторією Терещук, Іриною Хохловою, Анастасією Спас, Наталею Левченко, а також Дмитром Кирпулянським, Павлом Кирпулянським, Олександром Мордасовим і Павлом Тимощенком.

Сучасне п'ятиборство є комплексним видом спорту, що складається із фехтування на шпагах, плавання, верхової їзди із подоланням перешкод (конкур) і комбінованого виду (стрільба + біг).

Наступні змагання, до яких готуються спортсмени, - Олімпіада в Лондоні, на яку вже завойовані дві ліцензії, і світова першість - 2012 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь