Переключиться на мобильную версию

Президент Польщі дозволив продаж пива під час Євро-2012

Назад к разделу Спорт
Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський підписав прийнятий нещодавно польським Сеймом закон про організацію безпеки під час проведення масових заходів, повідомляє Інформаційний центр Україна-2012.
Коморовський підтримав виробників пива
Коморовський підтримав виробників пива
АР

Це означає, що на Євро-2012 будуть дозволені реалізація і вживання спиртних напоїв, вміст алкоголю в яких не перевищує 3,5%.

Наприкінці серпня польський Сейм більшістю голосів дозволив продаж і вживання під час Євро-2012 пива з вмістом алкоголю до 3,5%. Щоправда, є й винятки - поєдинки підвищеного ризику. У той же час не можна буде реалізовувати напої у твердій упаковці, зробленій зі скла, металу, пластику або іншого матеріалу, який може становити загрозу життю або здоров'ю інших глядачів.  

Водночас багато польських політиків, духовні і громадські діячі закликали Броніслава Коморовського ветувати прийнятий Сеймом Закон про проведення масових спортивних заходів, вони вимагали заборонити продаж і споживання на стадіонах спиртних напоїв навіть міцністю до 3,5%. 

Крім того, за новим Законом буде введено електронне спостереження за футбольними хуліганами, а також проведення за спрощеною процедурою безпосередньо на футбольних стадіонах судових засідань за правопорушення.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь