Переключиться на мобильную версию

Євро-2012: Процедура перетину кордону Польщі та України ще не затверджена

Назад к разделу Спорт
Українські та польські залізничники розробили ряд заходів з організації перевезень вболівальників під час проведення Євро-2012. Про це у четвер, 22 вересня, повідомив заступник гендиректора Укрзалізниці Леонід Лобойко на прес-конференції в Києві.
Порядок перетину польсько-українського кордону ще не узгоджений
Порядок перетину польсько-українського кордону ще не узгоджений
uz.gov.ua

За його словами, основна робота ведеться з погодження графіку руху поїздів і спрощення митних і прикордонних поїздів. Зараз найбільший пасажиропотік із Європи до України очікується через територію Польщі.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Чудо заморське. Швидкісний поїздHyundai зовні і всередині

На спільних нарадах залізниць України (УЗ) і Польщі (ПКП) було визначено, що проведення детального аналізу для призначення додаткових поїздів буде можливо після проведення жеребкування, яке відбудеться 2 грудня 2011 року.

ВІДЕО: Корейський гість. Відеоролик про швидкісний потяг Hyundai

На даний час між УЗ і ПКП вже узгоджені попередні розміри руху міжнародних пасажирських поїздів через такі переходи: Ягодин - Дорохуськ - п'ять пар поїздів та Мостиська-2 - Пшемисль - п'ять пар поїздів. Пересадку пасажирів пропонується здійснювати на існуючих терміналах: Ягодин (УЗ), Дорохуськ, Пшемисль, Хелм (ПКП). В якості резервного буде використовувати перехід Гребенне (ПКП) - Рава Руська (УЗ).

ВІДЕО: Експрес-2012. Укрзалізниця готується до запуску швидкісних поїздів

Що стосується спрощення митних і прикордонних процедур, то Леонід Лобойко зазначив, що концепцією функціонування польсько-українського кордону під час Євро-2012 передбачено два варіанти здійснення прикордонних і митних процедур.

"Один варіант - контроль польських та українських прикордонних служб буде здійснюватися в одному місці, інший - окремі інспекції польських та українських служб, кожна на своїй території, у прикордонній смузі під час прямування поїзда, за допомогою мобільних пристроїв", - повідомив він.

ВІДЕО: У гості до Шопена. У Варшаві протестували аероекспрес

Зараз Укрзалізниця спільно з Польською залізницею та контролюючими органами Польщі та України впроваджують загальну технологію роботи контролюючих органів.

Нагадаємо, що Укрзалізниця вже оголосила план пасажирських перевезень під час Євро-2012.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь