Переключиться на мобильную версию

В Україні наступний рік буде оголошений роком спорту

Назад к разделу Спорт
На розвиток спорту та фізичної культури в 2012 році уряд України передбачив у проекті державного бюджету на 2012 рік майже 1 млрд 200 млн грн, повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.
Азаров: Кабмін збільшив витрати на розвиток спорту
Азаров: Кабмін збільшив витрати на розвиток спорту
AP

"У 2011 році, незважаючи на кризу, ми збільшили витрати в бюджеті на 21%, довели до 840 млн грн. На 2012 рік ми плануємо перевищити планку в 1 млрд грн і виділити майже 1 млрд 200 млн грн", - сказав він, виступаючи в п'ятницю в Конча-Заспі на засіданні оргкомітету з підготовки та участі українських спортсменів в Олімпійських іграх і чемпіонатах.  

Він наголосив, що напередодні "олімпійського" 2012 року для підготовки українських спортсменів уряд додатково передбачив 90 млн грн.

Прем'єр звернув увагу всіх керівників, пов'язаних з підготовкою спортсменів до Олімпійських та Паралімпійських ігор, на необхідність докласти максимум зусиль для підготовки спортсменів.

Крім того, Азаров відзначив важливу роль спортивних досягнень у процесі популяризації здорового способу життя серед молоді.

"Не випадково прийнято рішення оголосити в Україні наступний, 2012 рік, роком спорту і здорового способу життя", - додав Азаров.  

Раніше президент НОК України Сергій Бубка заявив, що Україна має намір боротися за право проведення Олімпійських ігор 2022 року. 

Крім того, НОК України підписав меморандум про співпрацю з ОКР Росії. Також сторони домовилися про те, що Росія буде допомагати Україні в завоюванні права проведення Олімпіади 2022 року.

За матеріалами: Интерфакс-Украина

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь