Сокіл відвантажив вісім шайб новачкам з Вінниці, львівські Леви піднесли сенсацію в Києві

На ковзанці Термінал у Броварах Сокіл декласував новачків чемпіонату вінницьких Гайдамаків, у складі яких виступає багатовихованців найтитулованішого українського клубу.

Незважаючи на те, що гості першими відкрили рахунок (цезробив екс-гравець Сокола Андрій Татаренко), доля матчу була вирішена вже всередині другого періоду. На другу перерву команди пішли з рахунком 4:1 накористь фаворита.

У третій 20-хвилинці кияни довели рахунок до непристойного.У складі Сокола дубль на свій рахунок записав форвард Костянтин Касянчук. Крімтого, по разу відзначились Валентин Олецький, Олександр Яковенко, ВіталійКириченко, Сергій Черненко, Кирило Катрич та Сергій Харченко.

Сокіл - Гайдамаки - 8:1 (1:1, 3:0, 4:0)

Паралельно з матчем у Броварах у Києві на ковзанці АТЕК один із фаворитів першостіКомпаньон-Нафтогаз приймав ще одного новачка чемпіонату - львівських Львів.Незважаючи на те, що господарі зробилина 20 кидків більше, ніж львів'яни, удача в цьому матчі посміхнулася Левам.

Американський кіпер гостей Райан Донован пропустив лише двічі, при цьому його колегипо команді тричі засмутили вболівальників Компаньона. У складі гостей, нарадість присутнього на грі директора із проведення Євро-2012 в Україні Маркіяна Лубківського,відзначилися Олександр Янченко, екс-гравець Компаньона Микола Сидоров, а такожбілоруський легіонер Олександр Федоров.

Компаньйон-Нафтогаз - Леви 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

У четвер відбулося ще два матчі в рамках чемпіонату України.У Броварах донецький Донбас без особливих проблем із рахунком 4:0 переграв місцевий БілийБарс, а київський Беркут лише в овертаймі зломив опір харківських Акул (4:3).