Переключиться на мобильную версию

Делегація УЄФА на чолі з Платіні прибуває в Україну

Назад к разделу Спорт
26-27 вересня в Україні з робочим візитом перебуватиме делегація керівництва Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) на чолі з президентом УЄФА Мішелем Платіні.
Сьогодні Платіні прибуває в Україну
Сьогодні Платіні прибуває в Україну
АР

До складу делегації увійдуть генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно, виконавчий директор UEFA Events SA Девід Тейлор, комісар УЄФА Євро-2012 Жак Ламбер та операційний директор UEFA Events SA Мартін Каллен.

З української сторони гостей супроводжуватимуть віце-прем'єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис Колесніков, президент Федерації футболу України Григорій Суркіс, директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський та голова Національного агентства з питань підготовки та проведення Євро-2012 в Україні Володимир Ковалевський.

У понеділок в першій половині дня Платіні відвідає Львів, а в другій половині дня - Донецьк і Харків. У вівторок він побуває в Києві. У всіх містах передбачено спілкування президента УЄФА з представниками ЗМІ.

Керівник УЄФА огляне головні об'єкти інфраструктури і проведе наради з особами, відповідальними за підготовку до чемпіонату в містах, які прийматимуть матчі турніру. Головну увагу він зосередить на стадіонах та аеропортах.

Крім того, в Києві під головуванням Платіні відбудеться Наглядова Рада з підготовки України до Євро-2012. Очікується також, що високу делегацію УЄФА прийме Президент України Віктор Янукович.

22 вересня президент УЄФА заявив, що Україна і Польща впоралися з підготовкою до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

"З самого початку організація Євро-2012 була справжнім випробуванням для Польщі і України, і з цим випробуванням вони, безумовно, впоралися. Прогрес видно. Раніше ці країни ніколи не проводили у себе турніри такого масштабу, тому ми надавали їм всіляку підтримку. Ми дуже задоволені і сподіваємося, що в 2012 році все буде гаразд", - сказав він, виступаючи на засіданні виконавчого комітету УЄФА в кіпрському місті Лімасолі.

Ще на початку вересня віце-прем'єр Колесніков наголосив, що Україна готова до приїзду Платіні.

"Україні не буде соромно перед Платіні. Президент України ще півтора роки тому дав слово голові УЄФА щодо термінів підготовки об'єктів до Євро. І Президент, власне кажучи, на 100% слова дотримав. Ніяких критичних точок з підготовки об'єктів сьогодні немає", - сказав він.                                          

За матеріалами: Интерфакс-Украина


 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь