Переключиться на мобильную версию

Борис Колесніков обраний президентом ХК Донбас

Назад к разделу Спорт
У п'ятницю, 23 вересня, відбулося засідання ради ХК Донбас. На ньому президентом клубу був обраний віце-прем'єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис Колесніков, повідомляє прес-служба клубу.
Віце-прем'єр Борис Колесніков обраний президентом ХК Донбас
Віце-прем'єр Борис Колесніков обраний президентом ХК Донбас
president.gov.ua

На засіданні ради клубу були обрані віце-президенти ХК Донбас: ними стали Сергій Шакуров, що відповідає за спортивний напрямок роботи в клубі, і Денис Омельянович, в зоні відповідальності якого організаційні питання діяльності клубу.

Крім того, на засіданні було затверджено бюджет клубу на сезон 2011/2012 років: операційний бюджет клубу склав 72 млн грн, а інвестиційний бюджет ХК Донбас склав 115 млн гривень - тобто в сумі близько $ 24 млн.

Перед сезоном 2011/2012 клуб здійснив значні інвестиції в реконструкцію Арени Дружба в Донецьку. Загальна вартість реконструкції склала 55 млн гривень. Крім того, ХК Донбас планує будівництво льодової арени в місті Красноармійськ (30 км від Донецька) на 2 100 глядачів вартістю 60 млн грн.

Чемпіон України - 2010/11 ХК Донбас, крім чемпіонату Професійної хокейної ліги України, виступає у відкритій Вищій хокейній лізі Росії, а також візьме старт у Континентальному кубку.

Нагадаємо, власником ХК Донбас є Борис Колесніков, особистий статок якого в рейтингу Золота сотня: Топ-100 найбагатших людей України журналу Корреспондент оцінений у $ 448 млн.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь